پرسش‌های متداول

ما همیشه قدر زمان شما رو می‌دونیم. برای همین لیست تقریباً کاملی از سؤالات متداول و احتمالی شما همراه با پاسخشون تهیه کردیم و اینجا قرار دادیم. اگر سؤالتون داخل لیست نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

پلتفرم مهارت‌سنجی کوئرا چه کمکی به فرایند جذب برنامه‌نویسان می‌کنه؟

به علت کاهش تعداد مصاحبه‌های تخصصی فنی، در هزینه پروسه استخدام صرفه‌جویی می‌شود. میزان استفاده از زمان نیروهای ارشد فنی کاهش چشم‌گیری پیدا می‌کنند. به دلیل خودکار شدن پروسه ارزیابی فنی، سوگیری‌های شناختی و خطاهای انسانی کاهش می‌یابد و کیفیت استخدام نیروها افزایش خواهد یافت. با توجه به خودکار بودن فرایند مهارت‌سنجی در پلتفرم کوئرا، امکان ارزیابی تعداد زیادی کارجو در زمان کوتاه فراهم می‌شود.

استفاده از این پلتفرم به چه شرکت‌هایی توصیه میشه؟

استفاده از این پلتفرم می‌تواند به هر شرکتی با هر وسعت و اندازه‌ای که در حال جذب نیروی توسعه دهنده و برنامه‌نویس هست کمک کند و چالش‌های موجود در مسیر مصاحبه فنی را کاهش دهد.

سوالات آزمون رو شما باید طرح کنید یا سوالات آماده موجود هستند؟

برای ساخت آزمون امکان طراحی سوال اختصاصی در سیستم داوری کوئرا توسط خود شرکت وجود دارد. همچنین می‌توانید از بانک سوالات کوئرا که شامل ۱۲۰۰ سوال تخصصی برنامه‌نویسی در ۱۶ تکنولوژی متنوع است استفاده کنید. همین طور امکان استفاده از آزمون‌های آماده که توسط تیم آموزش کوئرا مخصوص ارزیابی استخدام طراحی شده‌اند را دارید.

آزمون‌های مهارت‌سنجی مناسب چه موقعیت شغلی‌هایی هستند؟

شما می‌توانید با توجه به هر موقعیت شغلی برنامه‌نویسی در تکنولوژي و سطح مورد نیاز آزمون ایجاد کنید و مهارت‌سنجی را انجام دهید.

امکان دریافت دمو و تست رایگان وجود داره؟

بله، از طریق همین صفحه می‌توانید درخواست مشاوره و دمو رایگان ثبت کنید. کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.