پرسش‌های متداول

ما همیشه قدر زمان شما رو می‌دونیم. برای همین لیست تقریباً کاملی از سؤالات متداول و احتمالی شما همراه با پاسخشون تهیه کردیم و اینجا قرار دادیم. اگر سؤالتون داخل لیست نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

ویژگی بانک رزومه کوئرا

کوئرا جامعه برنامه‌نویسان ایران است. در بانک رزومه‌ی کوئرا شما به رزومه‌ی جمع زیادی از توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان مطرح ایران دسترسی دارید. نکته قابل توجه دیگر آن است که کوئرا تخصص‌های افراد را نیز می‌سنجد و و به تکنولوژی‌هایی که به آن آشنا هستند نمره می‌دهد و شما می‌توانید از سطح تخصص این افراد مطلع باشید. همچنین شما از شرح فعالیت‌هایی که برنامه‌نویسان در کوئرا داشته‌اند مطلع می‌شوید و می‌دانید که هر برنامه‌نویس در مسابقات و سوالاتی که در کوئرا حل کرده‌ است چه امتیازی را دریافت کرده‌ است تا به راحتی بهترین‌ها را انتخاب کنید.

نحوه محاسبه نمراتی که در رزومه افراد به اسم «مهارت سنجی» درجه شده است

کاربران کوئرا به ازای هر سؤال استانداری که در مسابقات حل می‌کنند نمره‌‌ای را دریافت می‌کنند که با توجه به تکنولوژی سوال مذکور، نمره‌ی کاربر در آن تکنولوژی به‌روزرسانی می‌شود. در واقع نمره‌ی کاربر در هر تکنولوژی، حاصل تمام تلاش‌های او برای حل سوال‌های مربوط به آن تکنولوژی است.

عدم تضمین کوئرا برای فعال بودن رزومه‌ها

در بانک رزومه‌ی کوئرا شما به رزومه‌ی جمع زیادی از توسعه‌دهندگان و برنامه نویسان مطرح ایران دسترسی دارید. در این رزومه، وضعیت استخدام توسعه‌دهندگان قابل مشاهده است که این وضعیت توسط خودشان به‌روز‌رسانی شده است. لذا ممکن است از میان رزومه‌های انتخابی خود، برخی از آن‌ها توسط توسعه‌دهنده به‌روزرسانی نشده باشد و کوئرا برای این منظور و رفع دغدغه‌ی شرکت‌ها، تعداد رزومه‌های قابل استفاده را کمی افزایش داده و این افزایش بر روی تمام بسته‌ها اعمال گردیده است.