پرسش‌های متداول

ما همیشه قدر زمان شما رو می‌دونیم. برای همین لیست تقریباً کاملی از سؤالات متداول و احتمالی شما همراه با پاسخشون تهیه کردیم و اینجا قرار دادیم. اگر سؤالتون داخل لیست نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

شتابدهی فرصت‌های شغلی، راهکار کوئرا برای نمایش بیشتر و بهتر آنها

در کوئرا فرصت شغلی‌تان را به راحتی ثبت و تبلیغ کنید. شما می‌توانید فرصت شغلی خود را به عنوان آگهی ویژه و در بالای سایر فرصت‌های شغلی نمایش دهید و هم به صورت ایمیلی برای توسعه‌دهندگان حرفه‌ای ارسال کنید و هم از کانال‌های تلگرامی و لینکدین کوئرا برای تبلیغ فرصت خود استفاده کنید.

شتابدهی - آگهی ویژه

با فعال‌سازی این بسته، فرصت شغلی شما به مدت سه روز، در صفحه‌ی اصلی فرصت‌های شغلی و جستجوهای مرتبط، به صورت ویژه و بالا‌تر از فرصت‌های عادی نمایش داده‌ می‌شود.

شتابدهی - ارسال ایمیل اختصاصی

با فعال‌سازی این بسته یک ایمیل از طرف کوئرا برای توسعه‌دهندگان مرتبط ارسال شده و فرصت شغلی‌تان به آن‌ها معرفی می‌شود.

شتابدهی - تبلیغ در شبکه اجتماعی

با فعال‌سازی این بسته، فرصت شغلی شما (در صف شتابدهی قرار می‌گیرد و) در کانال تلگرام «صرفاً جهت اطلاع برنامه‌نویسان»، کانال تلگرام «Quera Talent» و لینکدین کوئرا به صورت پست ویژه منتشر می‌شود. به دلیل قرار گرفتن در صف شتابدهی، احتمال تاخیر در ارسال پست ویژه وجود خواهد داشت.

فعال سازی بسته شتابدهی بر روی فرصت شغلی

با ورود به فرصت شغلی مد نظر در پنل شرکت، در گوشه سمت راست بالا و زیر عنوان فرصت شغلی، تب «شتابدهی» را مشاهده می‌کنید.

مدت زمان ثبت و تأیید بسته شتابدهی

مدت زمان ثبت و تأیید بسته شتابدهی با توجه به نوع بسته‌ها متفاوت است. بسته آگهی ویژه در لحظه درخواست فعال می‌شود اما برای بسته‌های دیگر با توجه به ترافیک درخواست‌ها این زمان تعیین می‌گردد.

تمدید بسته شتابدهی

امکان تمدید و استفاده مجدد از شتابدهی بر روی فرصت‌های شغلی وجود ندارد. شما می‌توانید با خرید مجدد یک بسته شتابدهی،‌ آن را بر روی فرصت شغلی مورد نظرتان فعال نمایید.

قیمت گذاری و شارژ اعتبار بسته شتابدهی

کلیه خدمات و بسته‌های قابل ارائه به شرکت‌ها اعم از بسته‌های ترکیبی، بسته‌های فرصت شغلی، شتابدهی و ... در تب «مالی» و در منوی اصلی پنل شرکت قابل مشاهده است و شما می‌توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب و فعال کنید.