پرسش‌های متداول

ما همیشه قدر زمان شما رو می‌دونیم. برای همین لیست تقریباً کاملی از سؤالات متداول و احتمالی شما همراه با پاسخشون تهیه کردیم و اینجا قرار دادیم. اگر سؤالتون داخل لیست نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

مزیت ثبت فرصت شغلی در کوئرا

کوئرا جامعه برنامه نویسان ایران است. برنامه‌نویسان ایرانی در بخش‌های جذاب و متنوع نظیر مسابقات برنامه‌نویسی، آموزش و رویارویی با چالش‌های برنامه نویسی در وب‌سایت کوئرا فعالیت می‌کنند. این افراد با روش‌های مختلف ارزیابی و نمره‌دهی می‌شوند و رزومه‌های‌شان به‌روزرسانی می‌‌گردد. ثبت فرصت شغلی در کوئرا فرصتی مناسب است تا موقعیت شغلی‌تان را با بهترین‌های جامعه برنامه‌نویسی ایران به اشتراک بگذارید و از آن‌ها دعوت به عمل بیاورید. با استفاده از قابلیت رزومه ساز کوئرا که در اختیار کارجویان قرار گرفته و به واسطه‌ی اطلاعات فنی و تخصصی ثبت شده، می‌توانید از وضعیت تخصص این افراد اطلاعات دقیقی کسب کنید.

نحوه ثبت فرصت شغلی

بعد از ثبت‌نام و ورود به حساب کاربری شرکت، وارد منوی فرصت شغلی شده و از طریق دکمه «ایجاد فرصت شغلی» موقعیت شغلی جدید مورد نظر خود را ثبت کنید. (تا زمانی که شرکت شما تأیید نشده باشد، انتشار فرصت شغلی امکان‌پذیر نیست)

اطلاعات لازم برای ثبت فرصت شغلی

اطلاعات یک فرصت شغلی، کمک زیادی به کارجو برای مطابقت فرصت شغلی با مهارتهای خود می‌کند. از آن‌ جایی که جذب شما در حوزه برنامه‌نویسی است، توجه کنید که تکنولوژی‌های مورد نیاز (اصلی و فرعی) با دقت ذکر شده باشد. همچنین شرح شغلی، نیازمندی‌ها و مسئولیت‌هایی که تمایل دارید به نیروی جدید خود اختصاص دهید بیان شود. تکمیل دقیق این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا کارجویانی که کاملاً با شرایط شما مطابقت دارند را دعوت به همکاری کنید.

فرصت‌های شغلی قابل انتشار در کوئرا

همان‌طوری که اشاره کردیم، کوئرا جامعه برنامه‌نویسان ایران است و در تلاش است تا تمام اطلاعات مورد نیاز این جامعه را پوشش دهد. به همین دلیل فرصت‌های شغلی قرار گرفته در کوئرا عموماً از جنس فنی و برنامه نویسی هستند. با این وجود شرکت‌ها می‌توانند فرصت‌های شغلی غیر برنامه‌نویسی‌ای را که به تیم‌های توسعه محصول و فنی مرتبط می‌شوند را هم از طریق این بستر اطلاع‌رسانی کرده و به جذب نیرو بپردازند.

ویژگی‌های مورد نظر برای تأیید فرصت شغلی

دقت کنید که برای فرصت شغلی از عنوان مناسب، محتوای کامل و قابل فهم استفاده شود و از قرار دادن لینک در توضیحات فرصت شغلی و هدایت کاربر به خارج از کوئرا اجتناب کنید.

تأیید فرصت شغلی

پس از ثبت درخواست انتشار فرصت شغلی از سمت شرکت، فرصت‌های شغلی بازبینی نگارشی و محتوایی شده و در کمتر از یک روز کاری در سایت کوئرا منتشر می‌شوند.

امکانات ابزار مدیریت رزومه کوئرا - ATS

شما می‌توانید از تب «فرصت‌های شغلی» در نوار منوی داشبورد شرکت خود به فرصت‌های شغلی شرکت دسترسی داشته باشید. در این قسمت امکان اضافه کردن، ویرایش، حذف، بستن و بایگانی فرصت‌های شغلی را در اختیار دارید. با انتخاب هر فرصت شغلی به قسمت مدیریت رزومه‌های دریافتی وارد می‌شوید. در این قسمت می‌توانید رزومه‌های دریافتی را بر اساس وضعیت‌های مشاهده‌شده، مشاهده‌نشده، تأیید برای تماس تلفنی، تأیید برای مصاحبه و سایر فرآیند‌های مورد نظر خود برای استخدام قرار دهید و مدیریت رزومه‌های دریافتی خود را انجام دهید. شما می‌توانید از رزومه‌های دریافتی‌تان خروجی اکسل تهیه کنید و همچنین فایل رزومه‌های جانبی دریافت شده را نیز در این بخش بارگذاری کرده و در فرآیند استخدامی خود وارد کنید. تمام افرادی که به رزومه‌های هر فرصت شغلی دسترسی دارند می‌توانند رزومه‌ها را بررسی کرده و نظرات خود را برای سایر اعضای تیم و بر روی هر رزومه قرار دهند.

تاریخ انقضای فرصت‌های شغلی

تاریخ انقضای نمایش هر فرصت شغلی به مدت ۴۰ روز بعد از انتشار آن خواهد بود و در تمام طرح‌ها و بسته‌های اعتباری ثابت است. همچنین توجه داشته باشید که فرصت استفاده از اعتبار شما متناسب با طرح و بسته‌های خریداری شده متفاوت است و لازم است اعتبار خود را پیش از اتمام زمان استفاده آن استفاده نمایید.

تمدید انتشار فرصت شغلی

در حال حاضر، امکان فعال کردن فرصت شغلی منقضی شده وجود ندارد. شما می‌توانید با انتخاب گزینه «ایجاد فرصت شغلی مشابه»، یک فرصت شغلی جدید بر اساس اطلاعات فرصت شغلی منقضی‌شده ایجاد کنید.

تغییر وضعیت فرصت شغلی منتشر شده

در هر زمانی که تمایل داشته باشید می‌توانید اطلاعات فرصت شغلی‌تان را ویرایش کرده یا حتی انتشارش را متوقف کنید. برای این کار از طریق منوی هر فرصت شغلی در پنل شرکت، گزینه ویرایش یا بستن را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بعد از بستن فرصت شغلی، در حال حاضر امکان انتشار مجدد آن وجود ندارد و لازم است فرصت شغلی مشابهی را مجدداً ثبت کنید. ویرایش تا زمان انقضای فرصت شغلی انجام پذیر است و پس از هر بار ویرایش، فرصت شغلی‌تان مجدداً برای تأیید توسط تیم پشتیبانی کوئرا بررسی می‌شود.

راهکار‌های اطلاع‌رسانی بیشتر فرصت شغلی

برای اطلاع‌رسانی بیشتر فرصت شغلی می‌توانید از بسته‌های شتابدهی استفاده کنید که شامل موارد زیر است: - آگهی ویژه - تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی - ارسال ایمیل اختصاصی

قیمت گذاری فرصت شغلی و شارژ اعتبار

برای فعال‌سازی امکان ثبت فرصت شغلی‌تان، لازم است تا یکی از بسته‌های پیشنهادی را انتخاب و فعال کنید. سپس متناسب با شرایط هر کدام از بسته‌ها، اعتبار شما شارژ می‌شود و می‌توانید اقدام به ثبت فرصت شغلی خود کنید. برای اطلاع از تعرفه‌ها، به قسمت مالی پنل خود مراجعه کنید.

انتشار فرصت شغلی در صفحه اختصاصی

در صورتی که صفحه اختصاصی شرکت خود را فعال کرده‌اید، بعد از ثبت فرصت شغلی می‌توانید از طریق دکمه انتشار در صفحه اختصاصی، فرصت شغلی ایجاد شده را فقط در صفحه اختصاصی شرکت خود نمایش دهید. رزومه‌های افرادی که از طریق بخش فرصت‌های شغلی کوئرا و همچنین از طریق صفحه اختصاصی شرکت شما اقدام به ثبت تقاضا کرده باشند به صورت یکپارچه تجمیع می‌شود و شما می‌توانید به بررسی و تعیین وضعیت آنها بپردازید.

نوشتن دیدگاه بر روی رزومه

در فرآیند بررسی رزومه‌های دریافتی با توجه به اینکه ممکن است چندین فرد مختلف بررسی رزومه‌ها را انجام دهند، غالباً نیاز می‌شود که دیدگاه و بازخورد‌های خود نسبت به هر رزومه را با یکدیگر به اشتراک گذارند.از این رو کوئرا برای هر فرصت شغلی قابلیتی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا هر عضوی بتواند روی رزومه ها بازخورد خود را ارسال کند و با دیگران به اشتراک گذارد.