پرسش‌های متداول

ما همیشه قدر زمان شما رو می‌دونیم. برای همین لیست تقریباً کاملی از سؤالات متداول و احتمالی شما همراه با پاسخشون تهیه کردیم و اینجا قرار دادیم. اگر سؤالتون داخل لیست نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

مسابقه برنامه‌نویسی

مسابقات برنامه‌نویسی کوئرا رویدادهای آنلاینی هستند که در آن‌ها بهترین‌های حوزه برنامه‌نویسی و نرم‌افزار برای رقابت گرد هم جمع می‌شوند. این مسابقات با استانداردهای خاص، سیستم داوری خودکار و کشف تقلب برگزار می‌شوند. افراد شرکت کننده براساس عملکرد خود نمراتی را کسب می‌کنند. برگزاری مسابقات بهترین راه برای شناخت و جذب استعدادهای حوزه برنامه‌نویسی و تقویت برند کارفرمایی‌تان است.

مزیت مسابقه برای شرکت‌ها

شما می‌توانید رزومه نفرات برتر مسابقه‌ای که برگزار می‌کنید را در اختیار داشته باشید و برای مصاحبه و استخدام اقدام کنید. همچنین مسابقات کوئرا به جامعه برنامه‌نویسان کشور اطلاع‌رسانی می‌شود و این باعث تقویت برند کارفرمایی شرکت شما خواهد شد.

ویژگی‌های مسابقات کوئرا

- داوری آنلاین کد‌های ارسالی - سیستم امتیازدهی دقیق با در نظر گرفتن زمان حل کردن سوال - اسکوربرد آنلاین - پشتیبانی از تکنولوژی‌های پرطرفدار بک‌اند و فرانت‌اند - دسترسی به جامعه برنامه‌نویسان ایران - پشتیبانی آنلاین در زمان برگزاری - سیستم کشف تقلب - گزارشات کامل و دسترسی به تمام کدهای ارسالی

مسابقات خصوصی کوئرا

کوئرا پلتفرم برگزاری مسابقه و داوری آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهد تا مسابقه خودتان را برگزار کنید و به مخاطبان‌تان اطلاع‌رسانی کنید.

مسابقات کوئرا کانکت

شما می توانید از مسابقات متنوعی که کوئرا به صورت ماهانه برگزار می‌کند حمایت کنید و به رزومه نفرات برتر آن دسترسی داشته باشید.

مسابقات وایت لیبل ویژه‌ی کوئرا

شما می‌توانید یک مسابقه شخصی‌سازی شده را بر روی کوئرا برگزار کنید و کوئرا برای تبلیغات و طراحی سوالات مسابقه‌ی شما، برنامه‌ی ویژه‌ای خواهد داشت.

مراحل برگزاری مسابقات

برای برگزاری مسابقه، ابتدا لازم است که درخواست خود را حدود ۸ هفته زودتر از زمان شروع مسابقه برای ما ارسال کنید. بعد از بررسی درخواست‌تان توسط تیم مسابقات کوئرا با شما ارتباط گرفته می‌شود و بعد از تصمیم نهایی شما برای نوع مسابقه‌، طراحی ساختار و سوالات مسابقه توسط کوئرا شروع می‌شود. در روز توافق شده، مسابقه برگزار می‌گردد و بعد از داوری آنلاین، نتایج مشخص شده و به نفرات برتر اهدای جایزه صورت می‌‌گیرد. در نهایت نفرات برتر به شما معرفی می‌شوند و می‌توانید با آن‌ها ارتباط گرفته و برای همکاری از ‌آن‌ها دعوت به عمل آورید.

ثبت‌نام برای برگزاری مسابقه

شما می‌توانید در تب مسابقات و از طریق دکمه درخواست مسابقه، وارد فرم ثبت درخواست مسابقه شوید و بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان مسابقات کوئرا درخواست شما را بررسی کرده و با شما تماس می‌گیرند.

قیمت‌گذاری مسابقات

بعد از ثبت درخواست اولیه شما، کارشناسان ما جوانب مختلف مسابقه مدنظر شما را بررسی می‌کنند و در صورت لزوم با شما ارتباط خواهند گرفت و سپس قیمت نهایی را اعلام خواهند کرد. قیمت مسابقه به عواملی مانند موضوع و تکنولوژی مسابقه، نوع سوالات، مدت زمان برگزاری مسابقه و ... وابسته است.