پرسش‌های متداول

ما همیشه قدر زمان شما رو می‌دونیم. برای همین لیست تقریباً کاملی از سؤالات متداول و احتمالی شما همراه با پاسخشون تهیه کردیم و اینجا قرار دادیم. اگر سؤالتون داخل لیست نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

راهکار‌های کوئرا برای تکمیل برند کارفرمایی شما

کوئرا به شما کمک می‌کند تا از مزیت‌های خود بگویید و خود را به توسعه‌دهندگان فنی معرفی کنید. انتشار پروفایل شرکتی شما در کوئرا بستر مناسبی برای این منظور است تا از فرهنگ سازمانی، مزایا و تکنولوژی‌های فنی مورد استفاده‌تان بگویید، به معرفی توسعه‌دهندگان شرکت‌تان بپردازید، فرصت‌های شغلی مد نظرتان را نمایش دهید و در مناسبت‌های مختلف از قابلیت گالری تصاویر استفاده کنید. شما می‌توانید با حمایت از مسابقات و دوره‌های آموزشی کوئرا بر روی برندینگ خود کار کرده، توجه نخبگان حوزه برنامه‌نویسی را به خود جلب نمایید، به راحتی با آن‌ها ارتباط بگیرید و در نهایت به جذب و استخدام بپردازید. کوئرا از قابلیت‌های بیشتری برای برندینگ و دیده‌شدن‌تان برخوردار است که در فاز‌های بعدی با شما به اشتراک گذاشته می‌شود.

لزوم تکمیل پروفایل شرکت

شرکت شما پس از تأیید، در تب مگنت و در قسمت شرکت‌ها قابلیت جستجو و نمایش پیدا می‌کند. برای این که شرکت‌‌ خود را بهتر نمایش دهید لازم است که اطلاعات کامل و دقیقی را ثبت نمایید. توجه کنید که با تکمیل پروفایل، از شانس بالاتری برای دریافت رزومه‌های حرفه‌ای‌تر برخوردار می‌شوید چرا که اطلاعات شرکت شما، در فرصت شغلی نمایش داده می‌شود و کارجویان با دقت بالاتری اطلاعات شرکت شما را مطالعه خواهند کرد. این اطلاعات بر روی برند کارفرمایی و همچنین شانس استخدام شما تاثیرگذار است.

تکمیل اطلاعات لازم برای نمایش بهتر شرکت

پیشنهاد ما این است که اطلاعات تکمیلی شرکت‌ خود را شامل مزایای شرکت، تکنولوژی‌هایی مورد استفاده و اطلاعاتی درباره تیم و شرکت‌تان را با جزئیات بیشتری برای کارجویان ثبت کنید. این بخش بسیار تاثیر گذار بوده و توسط کارجویان به دقت مطالعه می‌شود. همچنین کوئرا برای هر شرکت، یک گالری تصاویر در نظر گرفته است که می‌توان به مناسبت‌های مختلف همراه با یک عنوان، مجموعه‌ای از تصاویر را بر روی آن بارگذاری نمود. از آن‌ جایی که آشنایی با محیط کار و فرهنگ شرکت برای کارجویان حائز اهمیت است، انجام این قبیل فعالیت‌ها علاوه بر تقویت برند کارفرمایی‌تان، باعث جذب کارجویان مناسب و قابل قبول توسط شما می‌گردد.

صفحه اختصاصی شرکت

کوئرا برای شرکت‌هایی که تمایل دارند تا فرصت‌های شغلی‌شان را بر روی وب‌ سایت خود به کاربران نمایش دهند، قابلیتی را فراهم کرده است که بدون نیاز به توسعه فنی، صفحه اختصاصی شرکت خود را داشته باشند. با این قابلیت به راحتی می‌توانید پس از ساخت فرصت شغلی مشخص کنید که این فرصت شغلی تنها بر روی صفحه اختصاصی نمایش داده شود یا علاوه بر آن بر روی وب سایت کوئرا نیز منتشر شود. روزمه تمامی افرادی که از هر دو مسیر برای شما ارسال شده است در داشبورد شرکت شما نمایش داده می‌شود تا فرآیند تعیین وضعیت و استخدام‌تان را با نظم بیشتری انجام دهید.