پرسش‌های متداول

ما همیشه قدر زمان شما رو می‌دونیم. برای همین لیست تقریباً کاملی از سؤالات متداول و احتمالی شما همراه با پاسخشون تهیه کردیم و اینجا قرار دادیم. اگر سؤالتون داخل لیست نبود حتماً با ما تماس بگیرید.

ثبت‌نام و ثبت شرکت در کوئرا

از طریق دکمه ورود/ثبت‌نام وارد حساب کاربری خود شوید و در ادامه از طریق دکمه ثبت شرکت‌ و با درج اطلاعات اولیه و مورد نیاز، فرآیند ثبت‌نام شرکت‌‌ خود را نهایی کنید.

فراموشی رمز عبور یا عدم دسترسی به اکانت‌ شرکتی

اگر برای ورود به حساب کاربری‌تان به مشکل برخورده‌اید می‌توانید از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنید. در صورتی که امکان بازیابی حساب کاربری‌ خود را ندارید بایستی درخواست‌تان را به همراه مستندات لازم برای احراز هویت از طریق ایمیل سازمانی خود برای تیم پشتیبانی کوئرا (به آدرس talent@quera.org) ارسال کنید.

تغییر رمز عبور

روی تصویر حساب کاربری‌‌تان کلیک کنید و از بخش تنظیمات، رمز عبور خود را تغییر دهید.

اطلاعات لازم برای ثبت شرکت

تکمیل موارد ضروری (ستاره‌دار) حساب کاربری شامل: - نام شرکت - زمینه فعالیت - تعداد نفرات شرکت - وب سایت - لوگوی شرکت - شماره تماس سازنده شرکت - ایمیل سازمانی - معرفی شرکت - تکنولوژی‌های مورد استفاده تیم فنی برای تأیید نهایی حساب کاربری، لازم است که شرکت‌ شما دارای وب سایت بوده و با یک ایمیل سازمانی مطابق با دامنه شرکت اقدام به ساخت حساب کاربری کنید. (در صورتی که شرکت شما وب سایت ندارد یا ایمیل سازمانی ندارید لطفاً با پشتیبانی ما تماس بگیرید.)

مدت زمان تأیید ثبت‌نام شرکت

بعد از ثبت شرکت‌ توسط شما، فرآیند بررسی و تأیید آن توسط کارشناسان کوئرا آغاز می‌شود. در صورتی که کلیه موارد مورد نیاز را به درستی ثبت کرده باشید تأیید نهایی طی یک روز کاری انجام ‌و امکان انتشار فرصت شغلی برای شما فراهم می‌گردد.

ویرایش اطلاعات شرکت

از منوی بالای پنل شرکت، وارد بخش «پروفایل شرکت» شوید و موارد مورد نیاز‌تان را ویرایش کنید.

انتشار/عدم انتشار پروفایل شرکت

از منوی بالای پنل شرکت، وارد بخش «پروفایل شرکت» شوید و انتشار یا عدم انتشار پروفایل شرکت‌ خود را تعیین کنید.

مدیریت اعضای شرکت

در صورتی که شرکت شما ثبت و تأیید شده است و می‌خواهید عضو جدیدی را به شرکت‌ خود دعوت کنید؛ باید در منوی اصلی پنل کاربری‌‌تان، روی نام شرکت کلیک کرده و از بخش تنظیمات، ایمیل فردی که تمایل دارید به شرکت خود دعوت کنید را ثبت نمایید. در صورتی که فرد قبلاً در کوئرا حساب کاربری داشته باشد بلافاصله به پنل شرکت دسترسی پیدا می‌کند. در غیر این صورت از طرف کوئرا یک ایمیل دعوت به ایشان ارسال می‌گردد که از طریق این ایمیل می‌تواند ثبت نام خود را انجام دهد. شما می‌توانید برای حذف و تغییر دسترسی اعضای تیم شرکت نیز از همین مسیر اقدام نمایید.

خرید اعتبار برای بسته‌ها

کلیه خدمات و بسته‌های قابل ارائه به شما اعم از بسته‌های ترکیبی، بسته‌های فرصت شغلی، شتابدهی و ... در تب تعرفه ها در منوی اصلی پنل شرکت قابل مشاهده است و شما می‌توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب و فعال کنید.

استفاده از اعتبار‌ها

متناسب با طرح‌ها و بسته‌هایی که خریداری کرده‌اید اعتبار شما برای استفاده از خدمات موجود در هر بسته شارژ می‌شود و طبق زمان‌بندی هر بسته فرصت دارید از آنها استفاده نمایید.

مشاهده لیست تراکنش‌های مالی

برای مشاهده تراکنش‌های بانکی خود، میزان اعتبارها و همچنین تاریخچه خرید اعتبار خود می‌توانید از تب «مالی» در منوی اصلی پنل شرکت خود استفاده کنید.

درخواست فاکتور رسمی

بعد از انتخاب هر گونه طرح و بسته، صفحه صورت حساب‌ پرداخت شما نمایش داده می‌شود که در آن می‌توانید گزینه «مایل به دریافت فاکتور رسمی هستم» را فعال کنید.